WB
OFFLINE

Willem en Josje Blankwater Jaasma


Ik doe mee omdat:
Wij, Willem en Josje, vierden op 8 april 2017 dat we samen 120 jaar zijn geworden. Het leven vieren maar koppelen aan een doel is wat we wilden.
Vanuit onze omgeving kwamen we in aanraking met de stichting 'Stop hersentumoren' en kozen hiervoor.


Samen verschil maken

Kanker is één van de grootste doodsoorzaken in Nederland. Patiënten zitten nu nog vaak onnodig lang in onzekerheid. Meer onderzoek is nodig om betere behandelingen mogelijk te maken. Om hogere genezingspercentages te creëren. Wetenschappelijk onderzoek wordt voor een groot gedeelte bekostigd uit donaties. Daarom is Stichting STOPhersentumoren.nl opgericht; We willen de best mogelijk zorg voor kankerpatiënten.

Onze missie:

Wij willen niet omgaan met kanker, wij willen genezing!

Stichting STOPhersentumoren.nl zet zich in voor hersenkanker. Onderstaand 9 jarig meisje, dochter van een patiënt, legt uit waarom; (klik op het plaatje)

ReclametekstOns statement:

"Het mag niet meer voorkomen dat bij het woord hersenkanker onherroepelijk het woord doodvonnis aan elkaar verbonden wordt."

Het donatieconcept van STOPhet.nl is uniek in zijn soort, want via de donatie knoppen op onze website gaan de donaties rechtstreeks en dus voor 100% naar de rekening van de kankerbestrijdingsstichting.

Willem en Josje
Blankwater Jaasma
WB Steun mijn actie
Willem en Josje Blankwater Jaasma